Villa Vis a Vis

Hotel Villavisavis
Wypoczynek nad morzem Trzęsacz

Wakacje nad morzem

Wakacje nad morzem godne uwagi w nadmorskiej miejscowości Trzęsacz

Świeże powietrze i relaks

Wakacje nad morzem to z pewnością czas, który jeszcze bardziej kojarzy się nam z relaksem. Odpoczynek na plaży, to przede wszystkim piękne widoki zachodów słońca. Bez wątpienia to te właśnie skojarzenia można w 100% urzeczywistnić w Trzęsaczu gdzie niedaleko od plaży znajduje się Villa Vis a Vis. Na miejscu znajdą Państwo wiele atrakcji turystycznych ale nie o to tu chodzi. Relaks niewątpliwie jest naszym celem, dlatego wakacje spędzone w Villa Vis a Vis bez wątpienia umilą Państwu pobyt nad morzem.  Szum Fall niekończąca się plaża, piękne zachody słońca oraz długie ciepłe noce. Czego więcej pragnie rodzina będąca nad morzem.

wczasy nad morzem z wyżywieniem

Trzęsacz to najlepsza nadmorska miejscowość

Walory zdrowotne, takie jak duże stężenie jodu, oraz szum fal działają kojąco na nasze samopoczucie.

Bałtyk od zawsze miał w sobie coś magicznego. Do dnia dzisiejszego Polskie miejscowości nadmorskie cieszą się ogromną popularnością. Spora część odwiedzających kojarzy Trzęsacz z bez wątpienia pięknymi plażami, wspaniałą pogodą oraz krystalicznie czystą wodą. Pobyt nad morzem to spełnienie marzeń niejednego turysty. Najpopularniejszą formą odpoczynku jest niewątpliwie plażowanie. Niewątpliwie atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu jest zwiedzanie, a tego typu spędzania wolnego czasu jest sporo. Zaplanuj wczasy nad morzem z dzieckiem, prawdopodobnie to ta miejscowość będzie idealnym miejscem. Polecamy Państwu kolejkę wąskotorową która przejeżdża obok naszej Villi Vis a Vis.  Kolejka o której mowa jeździ kilka razy dziennie przez nadmorskie miejscowości. Trzęsacz to z pewnością wyjątkowe miejsce z bez wątpienia czystymi plażami, przepięknymi widokami oraz pysznymi owocami morza. Aktywni spędzą swój wolny czas na zwiedzaniu aczkolwiek jest to aktywny tryb spędzania wolnego czasu.

Tym z Państwa, dla których wczasy nad morzem oznaczają słodkie lenistwo na złocistych plażach oraz w promieniach gorącego słońca, powinni koniecznie wybrać się na festiwale organizowane non stop przez gminę Rewal. Poza tym z latarni morskiej w Niechorzu nieopodal Trzęsacza zobaczą państwo widoki zapierające dech w piersiach oraz zagwarantują niezapomniane wspomnienia. Atrakcje które wymieniliśmy w tym artykule to tylko znikoma ilość tego co z pewnością można zwiedzić w Trzęsaczu i okolicach. 

Zachody słońca nad morzem w Trzęsaczu
Taras widokowy Villa Vis a Vis
Zobacz naszą ofertę w Villa Vis a Vis

Prezentowane przez nas zdjęcia są odzwierciedleniem udanych wakacji spędzonych w Villa Vis a Vis. Bliskość plaży ciepły piasek długie letnie wieczory. Trzesacz to niedoceniona miejscowość gdzie bez wątpienia znajdą Państwo spokój czyste plaże oraz dużą ilość jodu  który dobrze wpływa na samopoczucie i regenerację naszego organizmu.

Plaża w Trzęsaczu gmina Rewal

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *