Villa Vis a Vis

Hotel Villavisavis

Polityka Prywatności

Regulamin pobytu w Villi Vis a Vis

 1. Regulamin określa sposób użytkowania pokoju gościnnego oraz naliczania opłat za korzystanie z pokoju.
 2. Doba rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10:00 dnia następnego.
 3. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu.
  W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w zarezerwowanym przez Państwa terminie, pobrana za pobyt należność nie podlega zwrotowi.
 4. Ze względu na komfort Państwa oraz przyszłych Gości w obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia. Palenie jest dozwolone na zewnątrz budynku w wyznaczonym miejscu. Prosimy także o nie wyrzucanie niedopałków z balkonów.
 5. W momencie, gdy otrzymujecie Państwo od nas klucz do pokoju, stajecie się jego gospodarzami. Prosimy o zachowanie porządku i czystości.
 6. Prosimy o zachowanie ciszy od godziny 22:00 do 7:00 rano. Zachowanie osób przebywających w pokojach nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości.
 7. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu, powstałych z ich winy.
 8. Osoba zakwaterowana zobowiązana jest do przestrzegania przepisów przeciwpożarowych, właściwego użytkowania urządzeń sanitarnych oraz do powiadomienia o wszelkich awariach w użytkowanym pokoju.
 9. Każdorazowo opuszczając pokój należy pamiętać o zamknięciu okien.
 10. Osoba korzystająca z pokoju gościnnego nie może przyjmować na nocleg osób trzecich.
 11. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu należącego do Gościa oraz rzeczy wartościowe i pieniądze, pozostawione w pokoju.
 12. Basen czynny od godz. 10:00 – 22:00. Na basenie jest zakaz spożywania napojów alkoholowych. Wymagane jest obuwie zmienne.