Villa Vis a Vis

Hotel Villavisavis
Lot paralotnią

Loty paralotnią

Loty Paralotnią

Loty paralotnią nad Morzem Bałtyckim – to istotnie niesamowite doświadczenie dla każdego miłośnika adrenaliny i pięknych krajobrazów. Jednym z najpopularniejszych miejsc, gdzie można przeżyć ten niezapomniany lot, jest niewątpliwie klif położony w malowniczej miejscowości Trzęsacz. 
Hotel Vis a Vis to miejsce, które z pewnością każdego roku przyciąga rzesze turystów chcących odpocząć nad morzem i zaliczyć lot paralotnią. Trzęsacz to piękna i spokojna miejscowość, która pozwala na relaks i oderwanie od codziennej rutyny. A jeśli już się tu zjawiłeś, warto skorzystać z możliwości, jakie oferuje lot paralotnią.
Z Hotelu Vis a Vis możesz oglądać wyczyny paralotniarzy oraz zaplanować swój własny lot paralotnią. Trzęsacz to właśnie tutaj mieści się jeden z punktów startowych dla paralotniarzy.

Lot paralotnią

Przed lotem będziesz miał okazję przeszkolić się i dowiedzieć wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby bezpiecznie cieszyć się lotem. Instruktorzy odpowiedzą na Twoje pytania, wyjaśnią procedury oraz dają wskazówki, jak kontrolować paralotnię. To wszystko, aby Twoje doświadczenie było jak najbardziej przydatne i bezpieczne.
Lot paralotnią nad Morzem Bałtyckim to niesamowita atrakcja, która pozwoli Ci poczuć się, jak ptak. Będziesz miał okazję podziwiać piękno morza oraz zobaczyć wiele ciekawych miejsc i utrwalić w pamięci niezapomniane chwile. Lot ten to z pewnością jedno z najlepszych sposobów, by zobaczyć Trzęsacz i jego okolice z zupełnie innej perspektywy.
Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń i chcesz spróbować czegoś nowego w towarzystwie pięknych krajobrazów to z pewnością lot paralotnią nad morzem z punktu startowego niedaleko Hotelu Vis a Vis będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Z pewnością będziesz chciał powrócić tu ponownie i przeżyć te wspaniałe chwile jeszcze raz.

Loty Paralotnią obok Villa Vis a Vis
Loty paralotnią

Leć jak ptak

Loty Paralotnią
Niezapomniane wakacje

Lot Paralotnią nad ruinami kościoła w Trzęsaczu

Szczegółowe informacje na tematy takie jak: ile kosztuje lot paralotnią, kto może nią latać, jak się ubrać oraz kiedy można polecieć znajdą Państwo na stronie internetowej na którą przekieruje was przycisk – lot paralotnią.

Świerze powietrze i oczywiście niezapomniane widoki które zobaczą Państwo z lotu Ptaka to z pewnością coś co zapamiętacie na lata. Podejmij wyzwanie a zpewnością będzie to jedno z najprzyjemniejszych przeżyć wakacyjnych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *